Çalışma Arkadaşlarımız

Av. Banu USANMAZ


Eğitim
Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, 1997

Kayıtlı Olduğu Baro
İstanbul Barosu, 22421

E-Posta
banu@usanmaz.av.tr

Telefon
+90 (0) 532 4923423

Tecrübe
Banu Usanmaz Kurtuluş, Usanmaz Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır. 10 yılı aşkın tecrübesi boyunca, düzenli olarak Türkiye’de şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzmanlık alanı İş Hukuku ve ticaret hukukudur. Basın alanında çeşitli gazetelere ve yayın kuruluşlarına iş hukuku alanında danışmanlık hizmeti verdiği gibi çeşitli televizyon programlarında danışman vekil olarak görev yapmıştır. ISO 9001 Kalite Yönetimi ve Denetçiliği eğitimi almış, Başdenetçilik ünvanı bulunmaktadır. İş Hukuku alanında çeşitli işletmelere eğitim desteği bulunmaktadır. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Burcu BATUR


Eğitim
Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, 2004

Kayıtlı Olduğu Baro
İstanbul Barosu, 33551

E-Posta
burcu@usanmaz.av.tr

Telefon
+90 (0) 532 5271982

Tecrübe
Burcu Batur 2004’den beri büromuzda çalışmaktadır. Büromuzda İş Hukuku, Kira Hukuku ve Aile Hukuku alanında çalışan ortak avukattır. Müvekkillerimize belirtilen alanlarda danışmanlık hizmeti vermekte ve davalarını takip etmektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Gizem KÖSE


Eğitim
Okan Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, 2013

Kayıtlı Olduğu Baro
İstanbul Barosu, 47959

E-Posta
gizem@usanmaz.av.tr

Telefon
+90 (0) 534 9644943

Tecrübe
Gizem Köse 2013 yılında Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.2014 yılında Usanmaz Hukuk resmi stajına başlayan Gizem Köse halen Usanmaz hukuk bünyesinde avukat olarak görev yapmaktadır. Büromuzda İş Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku ve Sözleşmeler alanında çalışan ortak avukattır. Müvekkillerimize belirtilen alanlarda danışmanlık hizmeti vermekte ve davalarını takip etmektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Sakine Biset EKİNCİ


Eğitim
Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, 2014

Kayıtlı Olduğu Baro
İstanbul Barosu, 53251

E-Posta
biset@usanmaz.av.tr

Telefon
+90 (0) 537 2942726

Tecrübe
Sakine Biset Ekinci 2014 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.2015 yılında Usanmaz Hukuk resmi stajına başlayan Sakine Biset Ekinci halen Usanmaz hukuk bünyesinde avukat olarak görev yapmaktadır. Büromuzda İş Hukuku, Ceza Hukuku,Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku alanında çalışan ortak avukattır. Müvekkillerimize belirtilen alanlarda danışmanlık hizmeti vermekte ve davalarını takip etmektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Asım USANMAZ (Danışman)


Eğitim
Ankara Üniversitesi,Siyasal Bilgiler Fakültesi

Tecrübe
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdikten sonra 1982 yılında Gümrük ve Tekel Bakanlığında Gümrük Müfettiş Yardımcısı olarak kamu görevine başlayan Asım USANMAZ  Maliye ve Gümrük Bakanlığında Teftiş Kurulunda Müfettişlik, Başmüfettişlik ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı görevi yapmıştır. 1990 yılında 1 yıl süreyle İngiltere’de gümrük ve dış ticaret konularında inceleme ve araştırmalarda bulunduktan sonra 1993 yılında Gümrükler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan Asım USANMAZ 2005 yılından itibaren yürüttüğü Gümrükler Genel Müdür Yardımcılığı görevinden 2009 yılında emekli olmuştur.Gümrük Müşaviri belgesi sahibi olarak Gümrük ve Dış Ticaret konularında Usanmaz Hukuk bünyesinde danışmanlık yapmaktadır.Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.